środa, 24 października 2007
streszczenia odcinków

odcinek 41

Ricardo otrzymuje anonim. Domyśla się, że wysłała go Sara. Sara podejrzewa, że Chuy jest zaginionym synem Mariny. Rosalba próbuje się zbliżyć do Patty. Laura zaprzyjaźnia się z Cristianem/Danielem. Przypomina jej zmarłego męża. Do Chuya przychodzi wezwanie z sądu. Lucia przyjeżdża w odwiedziny do Joaquina. Veronica zamierza przejąć cały majątek wujka. Chuy mówi Patty, że ją kocha, ale dziewczyna twierdzi, że spotyka się z Brunem. Marina przekonuje Ricarda by wycofał zarzuty przeciwko Chuyowi.

 

odcinek 42 Piątek, 2 listopad

Patty prosi Marinę, by wyjawiła prawdę Chuyowi. Daniel wstydzi się powiedzieć Laurze, że jest jej mężem. Ferderico przyjeżdża do firmy Alarconów. Spotyka się z Rosalbą, swoją dawną dziewczyną. Joaquin oświadcza, że w testamencie umieści także Lucię. Veronica jest wściekła. Postanawia do tego nie dopuścić. I wyłącza w domu telefon. Marina dalej pozwala się szantażować Juliowi i Sarze. Sara przychodzi do domu Chuya.Antonieta namawia Rosalbę, by powiedziała Patty, że jest jej matką.


Odcinek 43


Antonietta namawia Rosalbę, aby powiedziała Patty, że jest jej prawdziwą mamą. Rosalba nie chce tego zrobić. Federico obiecuje Ricardowi i Eliasowi, że postara się o pożyczkę na ratowanie spółki żeglugowej. Jedzie do don Joaquina, swojego dawnego pracodawcy, aby prosić go o pieniądze. Na miejscu spotyka Weronikę, która jest przekonana, że Federico chce się na niej mścić, bo ona szesnaście lat wcześniej go zostawiła przed ołtarzem. Sara i Julio nadal szantażują Marinę. W jej obronie staje Guillermo, ale to nic nie daje, bo Julio postanawia zadzwonić do Ricarda. Zmienionym głosem informuje go, że żona go zdradza. Ricardo zaczyna mieć wątpliwości i żąda od Mariny wyjaśnień. Pyta ją na co wydaje pieniądze i dokąd codziennie wychodzi. Marina wymawia się byle czym i nie mówi Ricardowi prawdy. Ricardo postanawia wynająć detektywa. 

Odcinek 44 

Alberta ma pretensje do Mariny, że ta zdradza jej syna i to z młodym chłopcem, któremu kupiła mieszkanie. Marina usiłuje zachować spokój, ale jest to trudne. W trakcie dyskusji Alberta nagle źle się poczuła. Ricardo podejrzewa, że złe samopoczucie jego mamy zostało spowodowane zachowaniem Mariny, którą podejrzewa o to, że go zdradza. Federico załatwia pożyczkę od don Joaquina dla spółki żeglugowej. Weronice to się nie podoba. Postanawia bronić interesów wujka i wejść do władz spółki. Marina zjawia się w domu Sary i robi jej karczemną awanturę. Dochodzi nawet do rękoczynów. Lupe namawia Marinę, żeby jak najszybciej powiedziała swojemu mężowi, że Chuy jest jego synem. Marina tego nie robi, natomiast proponuje, żeby Chuy zamieszkał z nią, bo wtedy będzie mogła mu pomóc w nauce w szkole. Antonietta idzie do Patrycji i chce jej powiedzieć, że Rosalba jest jej matką.

 

 

 

Odcinek 45

Do Acapulco przyjeżdża Veronica. Jej przyjazd zaskakuje Federico. Okazuje się, że Veronica na polecenie wuja ma kontrolować, co się dzieje z pożyczką udzieloną przez niego spółce Alarcon. Federico domyśla się, że Veronica chce zatrzymać pieniądze dla siebie. Elias i Ricardo biorą Veronikę za Laurę. Veronica wyraźnie jest zauroczona Ricardem. Lupe obawia się, że Marina na zawsze odbierze jej Chuya. Nie podobają jej się plany przeprowadzki do rezydencji rodziny Alarcon. W obawach utwierdzają ją przyjaciółki, Chela i Blanca. Na polecenie Ricarda detektyw dociera do domu, w którym mieszka Chuy. Podaje się za hydraulika. Wypytuje o Marinę. Sara jest gotowa udzielić mu szczegółowych informacji. Potwierdza, że Chuy jest kochankiem Mariny. Alberta jest w stanie krytycznym. Lekarz kazał rodzinie przygotować się na najgorsze. Guillermo przestrzega Marinę, że gdy Alberta wyzdrowieje, opowie Ricardowi wszystko o wynajęciu mieszkania dla Chuya. Namawia, by wyznała mężowi prawdę. Marina nadal się upiera, aby jeszcze poczekać. Ricardo spotyka się z Mariną w szpitalu. Okazuje się, że nie ma pieniędzy, aby zapłacić za leczenie matki. Prosi Marinę, aby oddała mu swoją biżuterię. Chce ją sprzedać. Marina nie zgadza się. Federikowi się wydaje, że Rosalba coś przed nim ukrywa. Bez skutku usiłuje wyciągnąć to od niej. Detektyw przekazuje Ricardowi uzyskane od Sary informacje. Widząc reakcję klienta, zastrzega, że są niepotwierdzone. Ricardo kłóci się z Mariną. Alberta również mówi mu o kochanku Mariny. Laura znowu dostaje anonimowy list z miłosnym wyznaniem. Veronica wyznaje Federikowi swoje zamiary wobec Ricarda. 

 

Odcinek 46

Chuy dostaje wysokiej gorączki. Lupe wzywa Marinę. Ricardo podsłuchuje ich rozmowę telefoniczną. Potwierdza ona jego podejrzenia, że Marina ma kochanka. Biegnie do wuja i Pastory. Żąda wyjaśnień, ale słowa obojga go nie uspokajają. Jest przekonany, że go oszukują i pomagają Marinie w "przyprawianiu mu rogów." Żąda od detektywa podania adresu, pod którym jego żona go zdradza. Detektyw przerywa rozmowę z obawy, że klient popełni jakieś głupstwo. Blanca namawia Lupe do powrotu do dawnej dzielnicy. Lupe obawia się biedy, ale też nie chce stracić syna. Chuy przyznaje się Lupe, że chciałby zdobyć dobry zawód i ożenić się z Patty. Lupe przerażają te plany, zwłaszcza, że Chuy zamierza się przenieść do rezydencji Alarconów. Veronica stara się uwieść Ricarda. Do Ricarda dzwoni Julio. Podaje mu adres, pod którym może znaleźć "kochanka" swojej żony. Ricardo przyjeżdża i spotyka Sarę. Ona wszystko mu opowiada, potwierdzając jego obawy. Nie zauważa przy tym, że bezpowrotnie traci szansę na szantażowanie Mariny. Ricardo wraca do domu i żąda od Mariny wyjaśnień. Marina jest zdruzgotana jego brakiem zaufania. Nie chce się tłumaczyć. Ricardo postanawia się wynieść z domu. Do Veroniki dzwoni Leandra. Okazuje się, że wuj Joaquin jest ciężko chory. Veronica w pośpiechu wraca na ranczo. Wuj postanawia zmienić testament i podzielić majątek równo między Laurę, Lucię i Veronikę. Veronica postanawia do tego nie dopuścić i dusi wuja poduszką. Do Patty przychodzi Antonieta, siostra Rosalby. Zdradza jej, że jej biologiczną matką jest właśnie Rosalba. Później jedzie do firmy i opowiada o tym Rosalbie. Rosalba jest przerażona. Wie, że Patty nigdy nie wybaczy jej porzucenia. 

 

 Odcinek 47'

Patty jest zrozpaczona. Ma za złe rodzicom, że nie powiedzieli jej o adopcji. Błąkającą się dziewczynę spotyka Julio. Kiedy dowiaduje się, że to córka Alarconów zabiera ją do siebie. Marina mówi Lupe, że ze względu na złą sytuację rodzinną postanowiła wyjechać z Chuyem za granicę. Lupe czym prędzej wyprowadza się z synem z mieszkania i wraca na "stare śmieci". Daniel wyznaje Laurze, że ją kocha i odkrywa prawdziwą tożsamość. Prosi żonę, by porzuciła życie zakonne i wróciła do niego. Kiedy Laura zdecydowanie odmawia, popełnia samobójstwo. Julio postanawia przekształcić przypadkowe spotkanie z Patty w porwanie. Patty ucieka z jego mieszkania i wraca do rezydencji Alarconów. 

 

Odcinek 48

Patty opowiada rodzinie o planie Julia i Sary. Sara, nieświadoma że Patty jednak wróciła do domu, dzwoni do Alarconów i żąda okupu. Marina postanawia zastawić pułapkę na parę przestępców i zaprasza ich po odbiór pieniędzy. Na miejscu Julio wyczuwa pułapkę i grozi bronią Marinie. Po krótkiej szamotaninie ucieka, ale policja łapie Sarę i jej wspólniczkę, Leonor. Ricardo postanawia zamieszkać z Federikiem Santibańezem. Lupe wmawia Chuyowi, że Marina znalazła sobie innego podopiecznego i dlatego wyrzuciła ich z mieszkania. Veronika odwiedza Federica i go szantażuje. Nie da mu pieniędzy, o które prosił don Joaquina, jeśli nie pomoże jej rozbić małżeństwa Mariny i Ricarda. 

 

Odcinek 49

Lupe i Chuy wrócili do swojego dawnego mieszkania w biednej dzielnicy. Lupe chce ukryć Chuya przed Mariną, bo obawia się, że Marina odbierze jej chłopca. Marina mówi Ricardowi, że Chuy nie jest jej kochankiem, a ich zaginionym synem. Ricardo jej nie wierzy. Tuercas przekazuje Patty i Marinie informację o tym, gdzie jest Chuy. Marina namawia Ricarda, żeby pojechał tam z nią i sam przekonał się czy Chuy jest jego synem. Gdy docierają na miejsce, Chela, chroniąc Lupe i Chuya, mówi Ricardowi, że Marina i Chuy są kochankami. Marina jest załamana. Veronica chce porozmawiać ze swoją siostrą Laurą. Odwiedza ją w klasztorze. Gdy Matka Przełożona idzie po siostrę Laurę Veronca kradnie habit i ucieka z klasztoru. Postanawia udawać Laurę, żeby zdobyć miłość Ricarda. Alberta wzywa Rosalbę do szpitala i informuje ją, że ma się trzymać z dala od Patty. 

 

Odcinek 50

Chela ma wyrzuty sumienia, że okłamała Marinę. Zdaje sobie sprawę, że zniszczyła jej życie. Lupe ją pociesza. Clorinda, osiedlowa plotkarka, spotyka zapłakaną Marinę i oczywiście natychmiast wymyśla mrożącą krew w żyłach historię z udziałem Mariny i jej męża. Ta informacja dociera do Chuya. Zdaje sobie sprawę, że Marina go szukała. Ma pretensje do Lupe, która przekonuje go, że to nieprawda. Chuy mówi swojej mamie, że nie pozwoli nikomu na rozdzielenie go z Mariną. Rosalba chce się spotkać z Patty i w tym celu udaje się do jej domu. Niestety spotyka Albertę, która wyrzuca ją za drzwi. Veronica, przebrana za Laurę odwiedza Ricarda. Niby to z wielkimi oporami wyznaje mu, że Marina opowiadała jej o tym, że jej syn urodził się martwy. Ricardo jest załamany. Patty źle się czuje i zemdlała. Marina jest przerażona i wzywa lekarza. Dowiaduje się też, że Patty bierze jakieś tabletki. 

 

Odcinek 51

Federico dzwoni do Mariny i zawiadamia ją, że jest u niego w domu pijany Ricardo. Federico liczy, że Ricardo straci szacunek żony i później on będzie mógł zająć jego miejsce przy boku Mariny. Odwiedza go Veronica. Przyznaje się, że przebrała się w habit Laury i podając za nią, oczerniła Marinę, że kiedyś kochała innego, urodziła martwe dziecko i sama je pochowała. Próbuje wykorzystać sytuację, aby zdobyć zaufanie Ricarda. Lupe chce wyjechać z Chuyem do stolicy, ale on nie chce. Alberta razem z Brunem jedzie do sierocińca. Tam daje upust swojej wściekłości. Oznajmia matce przełożonej, że postara się, aby za złamanie przepisów o poufności adopcji władze usunęły ją ze stanowiska dyrektorki. Matka przełożona nie może uwierzyć, że Rosalba złamała przysięgę milczenia. Przyrzeka, że spróbuje naprawić krzywdę i pojedzie do Rosalby, aby zażądać usunięcia się jej z życia Patty. Rosalbę odwiedza Guillermo. Przeprasza za Albertę i pozwala jej odwiedzać Patty w rezydencji. Zapewnia ją, że Patty kiedyś jej wybaczy. Patty odwiedzają Bruno, Silvia i Fercho. Okazuje się, że Bruno im zdradził tajemnicę jej pochodzenia. Patty się gniewa, że mówi o jej sprawach bez jej zgody. Zrywa z Brunem. Bruno jej grozi, że gorzko pożałuje swojej decyzji. Alberta przychodzi do Patty na rozmowę. Zakazuje jej kontaktów z Rosalbą. Marina szuka Lupe i Chuya w dzielnicy biedy. Spotyka Blankę, ale ona nie chce zdradzić ich miejsca pobytu. Później zaczepia ją Clorinda. To ona zapewnia ją, że Lupe ukrywa Chuya w tej okolicy. Matka przełożona przyjeżdża do Rosalby. W trakcie rozmowy zjawia się Patty i żąda od matki wyjaśnienia, dlaczego ją porzuciła. Veronica odwozi Ricarda do domu. Alberta zastaje ich, kiedy Veronica jest gotowa go pocałować. Po wyjściu Veroniki, którą wzięła za Laurę, żąda od Ricarda wyjaśnień. Ricardo przyznaje, że upił się, ponieważ razem z Eliasem doprowadził do bankructwa spółki. 

 

zródło: www.telenowele.fora.pl

streszczenia

Odcinek 28

Lupe denerwuje się nieobecnością Chuya. Boi się, że coś mu się stało. Julio spotyka się z Sarą. Jest pod wrażeniem ilości pieniędzy, jakie ma dziewczyna. Marina odwiedza Lupe w szpitalu i mówi jej, że zatrudniła Chuya u siebie. Lupe mówi jej, gdzie znalazła chłopca. Blanca pokazuje Marinie ubranka, w jakie był ubrany chłopiec, kiedy go znaleziono na wysypisku śmieci. Marina poznaje, że to te same, w jakie ubrany był jej syn. Dowiaduje się, od Justiny, że dziecko porzucił zamaskowany mężczyzna.. Marina mówi o wszystkim Pastorze i prosi ją, by przekonała Ricarda, aby wycofał zarzuty przeciwko Chuyowi. 

 

Odcinek 29

Ponieważ Ricardo nie wycofuje zarzutów, Marina wynajmuje Chuyowi adwokata. Ricardo w końcu daje się przekonać i Chuy zostaje uwolniony. Marina postanawia nadrobić stracone lata i podarować snowi wszystko, czego tylko zapragnie. Na początek wynajmuje mu mieszkanie i kupuje nowe ubrania. Sara chce wyciągnąć kolejne pieniądze od Ricarda. Ten mówi, że nie da jej ani grosza. Julio postanawia pomóc kochance i sam dzwoni do dawnego przyjaciela. 

 

odc. 30

Mija 10. lat..
Chuy okrada dom Alaconów by pomóc rodzinie
Trafia do aresztu

 

odc. 31

Dzieki Marinie Ricardo wycofuje zarzuty
Marina chce nadrobic stracone lata i kupuje synowi mieszkanie.

 

odc.32

Patricia jest przekonana,że Chuy jest kochankiem Mariny.Informuje o tym Albertę.Ta śledzi chłopaka.

 

Odcinek 33

Lupę tęskni za Chuyem. Jest przekonana, że musiało mu się przytrafić coś złego, skoro do niej nie przychodzi. Marina prosi Patty o pomoc, aby przekonała Ricarda do wycofania oskarżenia. Marina tak żarliwie broni chłopca, że Ricardo zaczyna podejrzewać Marinę o zdradę i romans z chłopcem. Laura chce się rozwieść. Daniel obiecuje, że przestanie pić i poszuka pracy, ale Laura już mu nie wierzy. Chce się za wszelką cenę uwolnić od męża. W domu dochodzi do awantury. Lucia uderza Daniela. Przez chwilę obie z Laurą sądzą, że go zabiła. 

 

 


odcinek 34


Laura dochodzi do wniosku, że powinna wstąpić do klasztoru. Marina zapewnia Chuya, że nie pójdzie do więzienia, ponieważ znalazła dla niego świetnego adwokata. Patty jest gotowa o wszystkim opowiedzieć ojcu. Alberta namawia ją, aby nie działała pochopnie. Wie, że muszą znaleźć więcej dowodów zdrady Mariny. Patty odnajduje w notesie matki telefon do Chuya i umawia się z nim na spotkanie przed szkołą. Jest bardzo niegrzeczna wobec Mariny, która nie rozumie jej zachowania. Patty spotyka się z Chuyem i zaprasza na imprezę do Silvii. Podsuwa mu swoją przyjaciółkę, ale Chuy wyraźnie woli ją. Ricardo prosi Marinę, aby włożyła brylantowy naszyjnik. Marina znów w ostatniej chwili się wykręca. Mówi, że naszyjnik upadł jej na podłogę i jeden z kamieni się obluzował. Twierdzi, że zaniosła go do jubilera. Alberta i Ricardo żądają, aby go odebrała. Guillermo pomaga Marinie, mówiąc, że sam zajmie się tą sprawą. Jeszcze raz udało się Marinie uniknąć zastawionej przez Albertę pułapki.


odcinek 35


Patty zaprasza Chuya na imprezę. Ponieważ dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, Chuy wychodzi. Tuercas odwiedza przyjaciela w nowym mieszkaniu. Patty prosi ojca, aby zorganizował podróż dla całej rodziny. Wszystko, by oddalić Marinę od Chuya. Marina się nie zgadza. Laura mówi Lucii, że chce zostać zakonnicą. Rosalba pyta Ricarda, czy to prawda, że Patty jest adoptowana. Ricardo zaprzecza, ale Rosalba mu nie wierzy i idzie do sierocińca. Matka Przełożona odmawia jej informacji, ale po wyjściu kobiety sprawdza, że jej córkę wychowuje Ricardo Alarcón

 

odcinek 36

Ricardo próbuje odwieść Laurę od wstąpienia do zakonu. Marina przejmuje się zachowaniem Patty. Córka mówi, że jej nienawidzi i że wie o jej kochanku. Mimo to Marina nie chce powiedzieć jej o Chuyu. Ricardo proponuje Marinie, by powiedzieć Patty, że została adoptowana. Guillermo dowiaduje się, że firma podupada. Patty podrywa Chuya, by się zemścić na matce.

 

 

odcinek 37

Alberta nastawia Patty przeciwko Marinie, wmawiając jej, że Marina zdradza Ricarda z Chuy'em. Patty proponuje Chuy'owi, żeby został jej narzeczonym. Robi wszystko, żeby Marina czekała na niego. Myśli, że Marina będzie zła, gdy nie spotka się z "kochankiem". Marina denerwuje się nieobecnością Chuy'a w jego mieszkaniu, zwłaszcza, że przyszedł nauczyciel. Patty zaprasza Chuya na przyjęcie do swojego domu. Mówi mu, że rodzice będą nieobecni. Rosalba chce uzyskać od Matki Przełożonej nazwisko rodziny, która adoptowała jej córkę. Matka Przełożona nie chce jej tego powiedzieć. Tłumaczy jej, że straciła wszelkie prawa porzucając córkę szesnaście lat wcześniej. Coraz gorzej idą interesy w firmie żeglugowej Guillerma. Ricardo i Elias mają nadzieję, że wiążąc się z Federikiem uda im się pokonać kryzys. Rosalba jest niezadowolona, że Federico znowu pojawia się w jej życiu.odcinek 38


Alberta nadal upiera się, że chce zobaczyć naszyjnik Mariny. Wie, że Marina go sprzedała, ale chce ją skompromitować. Marina wpada na pomysł, żeby powiedzieć Ricardowi, że zgubiła naszyjnik, gdy zamierzała go oddać do naprawy u jubilera. Ricardo zbytnio się tym nie przejmuje. Chuy uczy się tańczyć i szykuje się do przyjęcia w domu Patty. Nie wie, że Patty chce skompromitować Marinę, przedstawiając ojcu chłopaka, który według niej jest kochankiem jej mamy. Rosalbie udaje się uzyskać nazwisko rodziny, która adoptowała jej córkę. To Ricardo i Marina. Rosalba postanawia pójść z Mairą na przyjęcie do Patty, żeby ją poznać. Widząc swoją córkę, mdleje. Ricardo jest zaniepokojony i rozmawia o tym z Guillermem. Patty przedstawia Chuya swojej mamie. Marina nie chce dopuścić, żeby Ricardo zobaczył Chuya.

odcinek 39

Patty chciała przedstawić ojcu Chuya jako swojego narzeczonego i w ten sposób skompromitować matkę. Nie udało jej się to, bo Marina zdążyła namówić syna, aby wcześniej opuścił zabawę. Patty jest wściekła. Nie chce rozmawiać z matką. Ricardo nie potrafi zrozumieć, dlaczego Patty tak niegrzecznie odnosi się do matki. Wraca na przyjęcie i pyta córkę o to. Obecna przy tym Alberta bagatelizuje sprawę. Marina rozmawia z Guillermem o Chuyu. Wie, że spotkanie syna z Patty nie mogło być przypadkowe. Domyśla się, że za machinacjami Patty stoi Alberta. Guillermo postanawia działać. Zabiera Albertę z przyjęcia i grozi jej, że jeśli nie przestanie atakować Mariny, wyrzuci ją z domu. Alberta przekonana, że postępuje słusznie, nie zamierza się poddać. Marina daremnie próbuje porozmawiać z córką. Postanawia przeczekać jej zły humor. Chuy dochodzi do wniosku, że powinien zerwać z Patty. Dziewczyna jest wściekła. Uświadamia sobie, że coś do niego czuje. Chuy rozmawia o Patty z Lupe i Blancą. Przyznaje się, że się w niej zakochał. Kobiety są przerażone. Wydaje im się, że Chuy popełnia grzech śmiertelny, wszak zakochał się we własnej, rodzonej siostrze. Sarze i Julkowi kończą się pieniądze. Kafejka okazała się niewypałem. Nikt do nich nie przychodzi. Szukają więc pomysłów szybkiego zarobku. Wpadają na pomysł szantażowania Mariny. Przełożona klasztoru, w którym Laura zaczęła nowicjat, zwraca Danielowi - Cristianowi uwagę, że źle ją potraktował. Uciekł przed nią z krzykiem. Wina zostaje mu darowana tylko dlatego, że przedtem nie sprawiał kłopotów. Guillermo wraz z Mariną jedzie do Lupe. W rozmowie zapewnia ją, że Chuy nie popełnia żadnego grzechu, ponieważ Patty jest adoptowaną córką Mariny. Ricardo rozmawia z Rosalbą na temat Patty. Rosalba zmusiła dyrektorkę sierocińca do zdradzenia, kto zaadoptował Patty. Teraz chce się do niej zbliżyć, zaprzyjaźnić. Ricardo jest przerażony. Obawia się, że Rosalba zechce odebrać mu córkę. Patty przypadkiem jest świadkiem serdecznego pożegnania Mariny z Chuyem. Urządza awanturę. Grozi, że o wszystkim opowie ojcu. Incydent śledzi z daleka Sara. Marina wyznaje Patty, że Chuy jest jej synem, zaś Patty oznajmia, że zakochała się w Chuyu.


 

odcinek 40


Patty przeżywa fakt, że zakochała się we własnym bracie. Czuje się brudna. Marina przekonuje córkę, że kiedyś pokocha Chuya jak brata. Patty uważa, że Chuy powinien znać prawdę o swoim pochodzeniu. Marina jest temu przeciwna. Tłumaczy, że najpierw chce dać mu wykształcenie i ogładę. W przeciwnym razie Ricardo go odtrąci. Patty ma podobne zdanie. Ustalają, że na razie nic mu nie powiedzą. Do Lupe i Chuya wybiera się z wizytą największa plotkarka przedmieścia - Clorinda. Jest przekonana, że Lupe sprzedała syna Marinie w zamian za mieszkanie. Marina jedzie, jak Lupe i Chuy zareagowali na incydent z Patty. Po drodze spotyka Sarę i Julia. Nie może uwierzyć, że Julio przeżył upadek. Sara i Julio chcą pieniędzy. Grożą, że jeśli Marina im nie zapłaci, zdradzą wszystko Ricardowi. Marina nie chce się zgodzić. Uderza Sarę w twarz. Ricardo odwiedza sierociniec, z którego zabrał Patty, aby ją adoptować. Laura na próżno usiłuje się zaprzyjaźnić z Danielem - Cristianem. On ucieka przed nią z krzykiem. Firma rodziny Alarcon znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Grozi jej bankructwo. Ricardo zgadza się, aby Rosalba zaprosiła Patty na kolację. Patty, aby zapomnieć o Chuyu, zgadza się zostać dziewczyną Bruna. Wzywa go do domu i mu to oznajmia. Bruno jest szczęśliwy. Ricardo widzi, jak się całują. On także cieszy się z tego związku. Marina w rozmowie z Chuyem, pyta go o uczucie do Patty. Chłopak przyznaje, że ja kocha, ale jednocześnie uważa się za niegodnego jej miłości. Patty nie chce dalej pomagać babci w walce z Mariną. Staje po stronie matki. Dla Alberty oznacza to wypowiedzenie wojny. Ricardo zdradza Marinie, że poznał prawdziwą matkę Patty.

 

streszczenia

odcinek 16

Rodzina nadal nic nie wie o losach Mariny. Podejrzewa, że zaczęła rodzić. Mimo obaw lekarza o los dziecka Marina zostaje zwolniona ze szpitala. Na ulicy podchodzi do niej Julio, który czekał tam przez całą noc. Porywa jej dziecko i ucieka. Zostawia je na pobliskim śmietnisku. Tam płaczącego noworodka znajduje żebraczka. W opiece nad malcem pomagają dwie znajome Lupe. Przynoszą od sąsiadów pieluchy, trochę mleka i ubranek. Ricardo od brata dowiaduje się o zaginięciu Mariny. Postanawia natychmiast wracać do Meksyku. Julio namawia Gertrudis, żeby na strychu ukryła wszystkie oszczędności, całe sto tysięcy peso. Marina trafia do kliniki psychiatrycznej. Tam nikt nie wierzy w zamaskowanego porywacza, ani nawet w istnienie dziecka. 

 

Odcinek 17

Ricardo dowiaduje się, że Marina jest w zakładzie psychiatrycznym. Lekarz zajmujący się nią, mówi jej, że wpadła w depresję prawdopodobnie na skutek śmierci dziecka. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić i twierdzi, że jej syn został porwany. Tymczasem Chela i Lupe nadają chłopcu imię Chuy. Elias wyrzuca Gertrudis. Mija miesiąc. Marina niedługo opuści szpital. Ricardo zastanawia się nad adopcją dziecka. 

 

Odcinek 18

Ricardo adoptowuje nowonarodzoną córeczkę.Chelo i Lupe organizują chrzciny Chuya.Marina wraca do domu.Ma pretensje do Ricarda ,że zamiast szukać ich syna adoptował inne dziecko. Bezdomna i głodna Gertrudis spotyka Lupe.Kobieta proponuje jej tymczasowe mieszkanie. Opowiada służącej w jakich okolicznościach znalazła swojego przybranego syna. Gertrudis podejrzew
,

 

Odcinek 19

Lupe przyznaje się Gertrudis ,że znalazła Chuya na śmietniku.Gertrudis domyśla się ,że to dziecko Mariny.Chce jej to powiedzieć.Po drodze do niej wpada pod samochód.Wzywa do szpitala Marinę.Mówi jej ,że wie gdzie przebywa jej dziecko.Zapada w śpiączkę nie ujawniając gdzie to jest.Marina codziennie szuka syna.Nikt poza nią nie wierzy ,że chłopiec żyje.Papalote wyjeżdża do stolicy.Guillermo informuję Albertę ,ze jej nie wyrzuci ze względu na jej synów, których bardzo kocha.Sześć lat później.Urodziny Patty- córeczki Mariny i Ricarda i Chuya - syna Lupe.Marina udaje się z Albertą do centrum handlowego ,aby kupic Patty prezent. Tam przypadkowo spotyka Chuya.Wzrusza się ,gdy dowiaduje się ,że ma urodziny.

 

Odcinek 20


Laura marzy o dziecku.Niestety nie może zajść w ciążę.Prosi Daniela ,aby poszli do lekarza, ale on się nie zgadza.Jest zdenerwowany ,traci pracę.W rozpaczy wyjawia jej ,ze jest bezpłodny.Nie mówił jej tego ,ponieważ bał się ,że go opuści.Laura przekonuje Go ,że tak się nie stanie.Marina nadal szuka swojego syna.Jest przyjęcie urodzinowe Patty ,ale Marina nie potrafi przestać myśleć o synku.Ricardo złości się na nia.Wykorzystuje to Sara , która stara się być bardzo miła dla swojego pracodawcy.Chce Go uwieść.Pewnego dnia prosi Pastorę o wolne popołudnie.Idzie do biura Ricarda , wymusza na nim zaproszenie na obiad.Marina zaczyna podejrzewać ,że Ricardo ma kochankę.Rosalba nie może przestać myśleć o swojej córeczce. Zastanawia się czy trafiła do dobrego domu.odcinek 21

Marina wraca do domu. Ricardo przedstawia jej adoptowaną córkę. Marina jest gotowa pokochać ją, ale nie zamierza zrezygnować z poszukiwań syna. Lupe wyznaje Gertrudis , że Chuy nie jest jej własnym dzieckiem


 

 odcinek 22

Gertrudis twierdzi, że zna prawdziwą matkę chłopca. Marina zarzuca Albercie, że zniszczyła życie własnego wnuka.


odcinek 23

 
Marina zwalnia Sarę. Dochodzi między nimi do bójki. Służąca idzie na skargę do Ricarda. Alberta dochodzi do siebie. Każe synowi rzucić kochankę. Marina widzi, jak Ricardo całuje się z Sarą. Laura obawia się, że Daniel może z zazdrości doprowadzić do scysji z Ricardem. Tuercas mówi Chuyowi, że Lupe nie jest jego matką. Chuy dostaje gorączki i ma halucynacje.

 

 

odcinek 24

Ricardo nie odbiera telefonów od Sary. Laura przychodzi wesprzeć go moralnie. Daniel widzi ich razem i ze złości upija się. Następnego dnia wyzywa Ricarda, a ten zwalnia go z pracy. Sara grozi, że powie Patty, że jest adoptowana. Ricardo płaci jej, by ją uciszyć. Marina przebacza mężowi zdradę. Chuy wraca do zdrowia. Nagle do domu przybiega Latas i mówi Lupe, że chłopca przejechał samochód

 

Odcinek 25

 

Ponieważ Ricardo nie wycofuje zarzutów, Marina wynajmuje Chuyowi adwokata. Ricardo w końcu daje się przekonać i Chuy zostaje uwolniony. Marina postanawia nadrobić stracone lata i podarować snowi wszystko, czego tylko zapragnie. Na początek wynajmuje mu mieszkanie i kupuje nowe ubrania. Sara chce wyciągnąć kolejne pieniądze od Ricarda. Ten mówi, że nie da jej ani grosza. Julio postanawia pomóc kochance i sam dzwoni do dawnego przyjaciela.

 

Odcinek26

.Między Mariną a jej mężem dochodzi do nieporozumień.Sara odwiedza Ricarda w biurze i całuje go.Alberta radzi Marinie,by walczyła o męża. 

 

 Odcinek27

.Alberta widzi Ricarda całującego się z Sarą.Grozi,że wszystko powie Marinie.Ricardo błaga,by tego nie robiła.Alberta domaga się ,by Sara opuściła dom. 

 

 

 

 

 

streszczenia

Odcinek 1:


Marina zarabia na życie wiożąc turystów łódką. Ricarda poznaje, gdy jego łódź trąca jej małą łódkę. Między nimi dochodzi do konfliktu. Ten dzień nie ejst szczęśliwym dniem dla Mariny, jej matka umiera, a jakiś mężczyzna podpala jej dom z nią w środku. Z płonącej chatki ratują ją przyjaciele. Alacon proponuje jej by zamieszkała w jego rezydencji. Przyprowadza ją tam po pogrzebie matki. W rezydencji Marina spotyka Ricardo. Kłócą się. Ciężarna żona Ricardo spada z schodów.

 

 

Odc. 2:

Obecnoś Mariny jest w niesmak despotycznej mieszkance rezydencji Albercie. Gdy ginie jej diamentowy naszyjnik o kradzież oskarża właśnie ją. Do spisku wciąga swoją synową Adrianę.
Odcinek 3:


Adriana przy pomocy Alberty próbuje przekonać Guillerma, że to Marina ukradła naszyjnik Alberty. Wraca Daniel, dawny ukochany Laury i postanawia zamieszkać w pustym pokoju w domu Lucii i Laury. Liczy, że odzyska Laurę. Lucia namawia siostrę, aby szczerze wyznała Danielowi, że kocha innego - Ricarda. Marina prosi Guillermo, aby dał jej pracę służącej, ponieważ nie chce być na jego utrzymaniu. Guillermo jednak się nie zgadza. Adriana umawia się przez telefon z Juliem. Marina przypadkiem ją podsłuchuje. Adriana zaprasza Marinę na recital. Koncert nie podoba się Marinie. Głośno kłóci się z widownią i pianistą. Wywołuje skandal, rzucając w artystę pantoflem. Na Matilde napada dwóch zbirów. Elias przychodzi dziewczynie z pomocą. Adriana żąda od Julia, aby porwał i na zawsze uciszył Marinę.
Odcinek 4:


Adriana daje Ricardowi amulet od Lazary. Ma jej przywrócić miłość męża. Julio postanawia porwać Marine. Guillermo chce nadać Marinie swoje nazwisko. Alberta namawia służące: Gertrudis i Lazarę, aby zatruły życie Marinie. Elias namawia Marinę do intensywnej nauki. Postanawia, że będzie Pigmalionem siostry przyrodniej. Pożycza jej samochód. Po drodze do Laury Julio zajeżdża drogę Marinie, usypia ją i porywa. Laura z Danielem, Lucią i Papalote na próżno czekają na przyjazd dziewczyny. Guillermo wraca zdenerwowany do domu. Zauważa porzucony samochód Eliasa. Sądzi, że coś mu się stało. Gdy dowiaduje się, że samochodem jechała Marina, postanawia zawiadomić policję.

 

 

 

Odcinek 5:

Julio przetrzymuje Marinę. Zanim ją zabije zamierza ją wykorzystać. Na Matilde i Eliasa napadają prawdziwi bandyci. Elias zostaje postrzelony. Alberta sugeruje, że Marina uciekła z jednym ze swoich kochanków. Daniel proponuje Laurze małżeństwo. Marinie udaje się zadzwonić do Laury.

 

Odcinek 6

Marina dzwoni do Laury i wyznaje, że porwał ją Julio. Gdy ten wchodzi, kobieta rozłącza się i zapewnia, że do nikogo nie dzwoniła. Adriana ostrzega kochanka. Julio ucieka przed Guillermem i Ricardem. Rzuca się z mostu. Marinie udaje się uwolnić. Daniel i Laura pobierają się. Guillermo prosi Laurę, by została prywatną nauczycielką Mariny. 

 

Odcinek 7

Między Adriana i Mariną wybucha kłótnia na przyjęciu. Dochodzi do rękoczynów. Ricardo jest zauroczony Mariną. Czuje, że pojawienie się jej zburzyło jego spokój. 

 

Odcinek 8

Adriana knuje intrygę. Chce sprawić, by Guillermo odwrócił się od Mariny. Tymczasem ona czuje,że ma sprzymierzeńca w Ricardzie. 

 

Odcinek 9

Marina przypadkiem widzi Adrianę całującą się z Ricardem. Bardzo cierpi. Uświadamia sobie, że nic dla niego nie znaczy. Veronica wysyła Chavę do miasta, aby się dowiedział, z kim mieszka Federico. Tymczasem Federico tłumaczy Rosalbie, że już jej nie kocha i nie zamierza się z nią ożenić. Adriana skarży się Guillermowi, że Marina chce jej ukraść męża, ale nie spotyka się ze zrozumieniem z jego strony. Guillermo grozi jej, że jeśli nie zmieni zachowania, wypędzi ją z domu. Marinę atakuje w łazience Julio w masce. Usiłuje ją utopić. Dziewczynę ratuje Guillermo. Znajduje ją nieprzytomną w wannie. Alberta nie wierzy w istnienie napastnika. Sądzi, że Marina wszystko zmyśliła, aby wzbudzić w domownikach litość i bardziej ugruntować swoją pozycję. Federico oznajmia Veronice, że przygotował już wszystko do ślubu, który ma się odbyć za tydzień. Veronica uważa, że Federico za bardzo się śpieszy. Ricardo wyznaje Marinie, że oszalał z miłości do niej. 

 

 Odcinek 10

Chava rozmawia z Rosalbą. Dowiaduje się, że ta mieszka z Federikiem i zamierzają się pobrać. Tymczasem Veronica zgadza się na tak bliski termin ślubu. Adriana się dowiaduje, że Ricardo razem z Mariną pojechali do firmy. Postanawia też tam pojechać i urządzić obojgu awanturę. Po drodze, w garażu napada ją i porywa zamaskowany mężczyzna. Adriana odzyskuje przytomność w nieznanym mieszkaniu. Zamaskowany mężczyzna zaczyna ją całować. Adriana oddaje mu się namiętnie. Elias zaręcza się z Matilde. Zawiadamia o tym rodzinę. Wszyscy są zadowoleni, ponieważ Matilde nie tylko jest piękna, ale również pochodzi z bogatej i szanowanej rodziny. Marina źle przyjmuje wyznanie Ricarda o szalonej miłości. Wie, że to miłość niewłaściwa, ponieważ Ricardo jest żonaty. Chava informuje szefową o swoich odkryciach. Veronica jest rozgoryczona. Zapewnia Chavę, że Federico nigdy nie interesował ją jako mężczyzna, ale zemści się na nim za to, że ją oszukał. Marina jeszcze raz prosi Guillerma o jakąś pracę. Guillermo wreszcie się zgadza i przydziela ją do pomocy Laurze. Będzie robiła odbitki i parzyła kawę. Lazara odprawia czary, które mają obudzić miłość Ricarda i Adriany. Alberta postanawia poważnie porozmawiać z Adrianą. Tłumaczy synowej, że jej dni w rezydencji są policzone. Musi zajść w ciążę. W przeciwnym razie straci dom i męża. Guillermo wyjeżdża służbowo do Hiszpanii. Veronica nie przychodzi na swój ślub. Przesyła tylko przez Chavę list. Papalote odwiedza Marinę w rezydencji i prosi ją o rękę. 

 

Odcinek 11

Federico jest zrozpaczony po tym, jak Veronica wystawiła go do wiatru w kościele. Przychodzi z przeprosinami do Rosalby. Adriana proponuje Juliowi, by zamieszkał w piwnicy domu Alarconów. Daje naszyjnik Albert Lazarze i każe go jej schować w rzeczach Mariny. Kiedy Alberta go znajduje, oskarża Marinę o kradzież. Dziewczyna postanawia odejść z domu. Aby ją zatrzymać, Guillermo mówi jej że jest jego bratanicą. 

 

Odcinek 12'

Lazara przyznaje się do kradzieży naszyjnika. Guillermo zwalnia ją. Zrozpaczona służąca prosi Adrianę o pomoc i wyjawia, że jest jej matką. Adriana jest wściekła i wyrzuca matkę z domu. Guillermo każe jej się wynosić z posiadłości. Adriana grozi mu bronią. Kiedy ten wytrącają jej z rąk pistolet, kobieta ucieka. Prowadząc auto doprowadza do kolizji. Jest w stanie krytycznym. W szpitalu odwiedza ją Marina. Adriana przeklina ją. 

 

Odcinek 13

Marina wychodzi za mąż za Ricarda. Alberta przekonuje syna ze Marina nie jest mu wierna. Na dowód pokazuje mu zdięcia synowej z Papalote. 

 

Odcinek 14

Ricardo , przekonany o zdradzie , wyprowadza się z domu. Nie wie, że Marina jest w ciąży. Matka namawia go na wyjazd do Hiszpanii.. 

 

Odcinek 15

Gertrudis dzwoni do Julia. Zawiadamia go, że Marina spodziewa się dziecka. Julio obiecuje, że wróci do Acapulco, kiedy Marina będzie rodzić. Rosalba jedzie do Acapulco. Na próżno czekała na powrót Federika. Alberta wynajmuje dom w Madrycie. Mija pięć miesięcy. Marina nie ma żadnych wieści od Ricarda. Nie może uwierzyć, że nie chciał usłyszeć jej wersji wydarzeń. Popada w coraz większą depresję. Nie wierzy w powrót Ricarda. Elias próbuje pomóc Marinie. Alberta znajduje nową towarzyszkę życia dla Ricarda, piękną, wykształconą i z dobrej rodziny. Alberta namawia Ricarda na rozwód z Mariną. Mijają kolejne cztery miesiące. Marina pogrąża się w rozpaczy. Marina dostaje skurczy i trafia do szpitala publicznego. Leży obok Rosalby, która również spodziewa się dziecka. Rosalba nie chce urodzić dziecka. Uważa, że jest winna śmierci rodziców, których zabił wstyd, że córka będzie mieć nieślubne dziecko. Marina rodzi syna. 

 

 

zródło: www.telenowele.fora.pl

MANOLO CARDONA wywiad

 

Co skłoniło Cię do wybrania zawodu aktora?

-Marzyłem o tym od dziecka,ale zacząłem studiować bankowość i stosunki międzynarodowe.Jednak powołanie,prędzej czy póżniej,zaczyna cię wołac i wskazywać drogę,którą powinieneś podążać.
Tylko było w moim przypadku.Skończyłeś studia
- Nie.Dosłownie z dnia na dzień porzuciłem naukę na rzecz aktorstwa.

Odnosisz sukcesy jako aktor kinowy.Planujesz porzucić telewizję i całkowicie poświęcić się karierze na dużym ekranie?
-Nigdy nie mów nigdy.Nie mogę powiedzieć ,że nie wrócę do pracy w telewizji.Nikt nie wie,gdzie zaprowadzi go życie.Ja po prostu chcę robić to,co lubię.Teraz rzeczywiście pragnę się skoncentrować na produkcjach kinowych.W planach mam też napisanie scenariusza.

W dzieciństwie miałeś ukochanego konia,a Twoim ulubionym zajęciem były polowania na nietoperze.A dziś?.
-Nadal uwielbiam zwierzaki,ale nie mam żadnego.Mając zwierzę trzeba się nim opiekować,a ja często podróżuję i nie miałbym na to czasu.

Jakim byłeś dzieckiem?
-Bardzo psotnym.Zostało mi to do dziś.

Masz jakiejś szczególne wspomnienia z okresu dzieciństwa?
-Dużo.Złych,dobrych,jak to w życiu.Jedno z nich jest szczególnie dramatyczne.Miałem siedem lat,gdy Payan(kolumblijskie miasto w którym urodził się aktor-przyp.red.)nawiedziło trzęsienie ziemi. Zawaliła się częśc naszego domu,a całkowicie zniszczona została nasza posiadłość .Mieliśmy tam być w dniu katastrofy,ale na szczęście,opóżnił się powrót babci do Cali i zostliśmy w mieście.Trzesienie było o piątej rano,więc pewno wszyscy byliśmy pogrążeni w głębokim śnie stracilibyśmy życie.Bóg chciał inaczej.Jesteś wierzący?
-Tak wierzę w Boga,w ludzi w miłość.Warto wiedzieć: Rolę Ricarda w Marinie Manolo otrzymał w spadku po Mauriciu Ochmannie.Trzy tygodnie po premierze Ochman trafił do kliniki odwykowej,by leczyć się z uzależnienia od narkotyków.

 

22:21, christinka20
Link Dodaj komentarz »
Manolu Cardona.biografia

Manolo Cardona, a właściwie Manuel Julián Cardona Molano ( ur. 25 marca 1977 roku w Popayan, Cauca, Kolumbia ).

Manolo Cardona znany jest z telenoweli kolumbijskiej "Wieczny płomień miłości", w której zagrał Sebastiana Domingueza.Jest Związany z Barbarą Mori, odtwórczynią głownej roli w serialu "Cena Marzeń"

Na planie Mariny doszło do małego zamieszania. Po nakręceniu i wyemitowaniu trzydziestooparu odcinków musiano zmienić protagonistę, ponieważ Mauricio dość poważnie zachorował jego miejsce zajął Manolo Cardona, co też teraz widać w obsadzie. Może to i dobrze, bo Mauricio sie wykuruje, a telenowela przez to nie będzie kopią Marii z Przedmieścia. 

 

 

22:13, christinka20
Link Dodaj komentarz »
Aylin Mujica Ricard BIOGRAFIA

 

 

 Imię: Aylin Mujica Ricard
Data Narodzin: Listopada 24, 1974
Miasta: Kraj Habana: Kuba
Znak: Stan cywilny Sagitarius: żonaty
Współmałżonek: Alejandro Gavira,
Dzieci producenta: 2 synów, Mauro (z nią bieżący mąż) i Alejandro (od ją poprzednia relacja)
Innych faktów: Wygrana Kolejka nadziemna Rostro Heraldo Meksyku w 1996
Innym Praca: Rozpoczął modelowanie w wieku 13 letnich
Wzrostu: 166 cm
Fach: aktorka, tancerz balet
Zamieszkuje: México, D. F.

FILMOGRAPHY:"Top models" (2005) Telenovela .... Presentadora de Campańa

"Heredera, La" (2004) Telenovela .... Lorena

"Agua y aceite" (2002) Telenovela .... Déborah

"Lo que callamos las mujeres" (2001) TV Series .... (episode "Del infierno al paraíso")

"Háblame de amor" (1999) Telenovela .... Lucía

"Seńora" (1998) Telenovela .... Isabel

"Yacaranday" (1998) Telenovela .... Yacaranday

"Canción de amor" (1996) Telenovela .... Estrella

"Dueńa, La" (1995) Telenovela .... Fabiola

Cómplices del infierno, Los (1994) Movie

Jinete de acero, El aka Steel Horseman, The (1994) Movie .... Gloria


 

 

 

 

 

 

 

 

22:09, christinka20
Link Dodaj komentarz »
Mauricio Ochmann BIOGRAFIA

 

 

Miejsce urodzenia: Celaya, Guanajuato, Meksyk

Data urodzenia: 1976-11-16

Prawdziwe nazwisko: Mauricio Ochmann SiordiaStan cywilny: żona Maria Jose
Mauricio Ochmann Siordia urodził się w 16 listopada 1977 Celaya w stanie Guanajuato. Jako dziecko brał udział w dziecięcych i dorosłych lokalnych teatrach. W wieku 16 rzucił szkołę i rodzinne miasto i powędrował do miasta Meksyk. Otrzymał swoja szansę i dostał się do telewizyjnego programu rozrywkowego La Otra Cosa, gdzie występował przez dwa lata. W Santa Monica studiował aktorstwo, by na to zarobić pracował jako kelner. Po trzech latach dostał w filmie „Message in the bottle” z Kevinem Costnerem. Po powrocie do Meksyku posypały się propozycje z telenowelami. Pierwsza była „La cosa”, wkrótce „Azul tequila” , „Equus”. Za tą rolę otrzymał kilka nagród. Zagrał jeszcze w „Spojrzenie kobiety”, „To jest życie”, „Tak jak w kinie”. W roku 2004 zagrał w czterech filmach
Filmografia:


2006: Marina
2005: Ver, oir y callar
2005: Amarte Así jako Ignacio
2005: Tres jako Carlos
2003: Ladies' Night jako Deflorator
2003-2004: Spojrzenie kobiety Mirada de mujer: El regreso jako José Chacón
2003: 7 mujeres, un homosexual y Carlos jako Carlos
2001-2002: Tak jak w kinie (Como en el cine) jako Joaquin
1999: List w butelce (Message in a Bottle) jako Chłopiec wysyłający pocztę
1999: Háblame de amor jako Maximilliano
1998: Azul tequila jako Santiago Berriozabal


Tak, Mauricio jest przykładem człowieka, który swą karierę zaplanował i który uparcie ją realizuje. Trudno znaleźć informacje o prywatnym życiu Ochmanna (wiemy, że jego żona ma na imię Maria Jose), o jego upodobaniach (nie ma ulubionego sportu) czy tym, co ceni w życiu (ideał kobiety powinien mieć dla niego wielkie serce, wielką urodę i wspierać go we wszystkim).

Tylko w roku 2004 zagrał w czterech filmach pełnometrażowych. Ostatni, który już miał premierę, to komedia romantyczna 7 Mujeres, un Homosexual y Carlos - występuje tu razem z Adrianą Fonsecą i Ninel Conde. Tak, tu też Mauricio rozbiera się, gdy tylko ma po temu pretekst...


 21:58, christinka20
Link Dodaj komentarz »
Sandra Echeverria biografia


Imię i nazwisko: Sandra Echeverria
Data i miejsce urodzenia: 11.12.1982, Meksyk

Telenowele, w których zagrała:

"La Traicion" - 2007, Mexico-USA (Telemundo, Argos Producciones);
"Marina" - 2006-2007, Mexico-USA (Telemundo, Argos Producciones);
"Sonarás" - 2004, Mexico (TV Azteca)
"Súbete a Mi Moto" - 2002, Mexico (TV Azteca).

 

 

 

 

 

 

 

21:48, christinka20
Link Dodaj komentarz »
Piosenka początkowa

Puede Ser !!PO POLSKU!!

Nie wiem czy są jeszcze jacyś przyjaciele
Ani czy istnieje miłość
Czy mogę liczyć na Ciebie
Aby rozmawiać o bólu
Czy istnieje ktoś, kto wysłucha
Gdy wydaję głos
I nie czuć się samotna

Może życie poprowadzi mnie do słońca
Może zło zdominuje twój czas
Lub cały twój śmiech przezwycięży ból
Może dziś wydarzy się to zło

Rodzisz się i żyjesz w samotności

Palnuję
Poznaję kim jestem
Szukam mojej połówki
czasami oddzyskuję kontrolę
Grają z Tobą
Niszczą twoją miłość
Zostawiają Cię samego

Rodzisz się i żyjesz sam

Coś może się polepszy
coś co można odnaleść
coś co da mi ten oddech
który mi pomoże wyobrazić sobie
I ja chcę to osiągnąć
I chcę tylko pamiętać
I pozwolić aby czas dosięgnął tego momentu
Aby przezwyciężył
Aby dał mi twoje uczucie...

 

 

Puede Ser (Espaniol)

No s si quedan amigos
Ni si existe el amor
Si puedo contar contigo
Para hablar de dolor
Si existe alguien que escuche
Cuando alzo la voz
Y no sentirme slo


Puede ser que la vida me gue hasta el sol
Puede ser que el mal domine tus horas
O que toda tu risa le gane ese pulso al dolor
Puede ser que lo malo sea hoy

Naces y vives solo (bis)

Voy haciendo mis planes
Voy sabiendo quien soy
Voy buscando mi parte
Voy logrando el control
Van jugando contigo
Van rompiendo tu amor
Van dejndote solo

Naces y vives solo (bis)

Algo puede mejorar
Algo que pueda encontrar
Algo que me d ese aliento
Que me ayude a imaginar
Y yo lo quiero lograr
Y slo quiero recordar
Y darle tiempo a este momento
Que me ayude a superar
Que me d tu sentimiento

Puede ser que la vida me gue hasta el sol
Puede ser que el mal domine tus horas
O que toda tu risa le gane ese pulso al dolor
Puede ser que lo malo sea hoy
(bis)

Stąd można ściągnąć piosenę:

http://rapidshare.com/files/51872605/la_oreja_de_van_gogh_-_puede_ser__con_el_canto_del_loco_.mp3.html

Obejrzeć:

http://pl.youtube.com/watch?v=Yr_5hDKRnnE&mode=related&search=

 

 

21:23, christinka20
Link Dodaj komentarz »